Tuesday, August 14, 2012

Yine Yeniden Arkadaşlık Bileklikleri - DIY: Embellished Friendship Bracelets

Eveeet yine arkadaşlık bileklikleriyle karşınızdayım, çok sıkılgan biri olmama rağmen bu bilekliklerden henüz sıkılmadım ben de kendime şaşıyorum. Bu sefer ne zamandır aklımda olan birşeyi yaptım, parlak taşlarla ve zincirlerle süsledim bileklikleri.
I don't know in how many posts I talked about friendship bracalets, but yeah I'm not bored at them yet ;) This time I used rhinestones and chains to modify them.

Bunun için önceden yaptığınız ya da benim gibi aldığınız bileklikleri ortaya çıkarın, sonra da önceki işlerden kalan parça parça zincir, boncuk gibi malzemeleri toparlayın. 
To make embellished friendship bracelets you need friendship bracelets of course;) Then find some left over chains, rhinestones or whatever you want.


İğne ipliği alıp canınızın istediği yere canınızın istediği malzemeyi dikerseniz işte böyle şeyler çıkıyor ortaya ;) Ben sevdim, ne dersiniz?
Take a needle and yarn and start sewing some stuff to the bracelets ;) My bracelets look like these, I like them, what you think?


17 comments:

 1. bu bilekliklerin taş ve zincirlerle birlikteliğine bayılıyorum, yine harikalar yaratmışsın ;)

  ReplyDelete
 2. perfecto olmuş şekerim çoook beğendim :)

  ReplyDelete
 3. Harikalar yaratmışsın yine canım =)

  ReplyDelete
 4. Ben de o kadar renkli ipler aldim, boyle sizlerde gorup gorup ozendim ben de yapayim dedim. Olmadi:( Bir turlu beceremedim, ellerine saglik seninkiler cok guzel olmus

  ReplyDelete
 5. ohh Irem'cim ne guzel olmus :) Gule gule kullan ;)

  ReplyDelete
 6. Şu kenarları zicirli olanlar çok hoş olmuş :) ben de bu sıralar evi bunlarla donatmanın peşindeyim çok hoşlar yahu yaparken ayrı zevk takarken ayrı zevk :)

  ReplyDelete
 7. Alice'cim çok teşekkür ederim canım, biraz hareketlenmiş oluyor böylece ben de çok sevdim özellikle zincir birlikteliğini ;)

  ReplyDelete
 8. Hamide'cim çok teşekkürler canım, mucks ;)

  ReplyDelete
 9. Gizem'cim çok sağol ;) baktım elimde hala çok var bir şeyler yapayım dedim, beğenmene çok sevindim =)

  ReplyDelete
 10. Lulu ya aslında biraz daha sabretsen bir yerden sonra otomatik olmaya başlıyor ;) sen yolla ipleri bana ben sana yapıp gönderiyim ;)

  ReplyDelete
 11. Hayali biraz bağımlılık yapıyorlar gerçekten ev dolmadan vazgeçemiyor insan bu güzellikleri yapmaktan ;) zincirliler benim de favorim ;)

  ReplyDelete
 12. Ah biri benim olsa!çok sıcacık renkler,güzel motifler:))

  ReplyDelete
 13. crazywomanrosemary canım lütfen mail at adresini ve hangisini istediğini söyle hemen göndereyim =) çok ciddiyim bak iremsen@gmail.com ;)

  ReplyDelete
 14. Bende yapmak istiyorum ama malesef çok güzel ama ;((

  ReplyDelete
 15. harikalar bende yapmak istiyorummmm:)çok güzeller.. ellerine sağlık.

  ReplyDelete
 16. renkler çok hoş,bilekliklerden hoşlandığınız belli,sizi en son yaptığım bilekliği görmeye davet ediyorum o zaman,hem fikir olur belkide.www.fimovefimo.blogspot.com
  sevgiler ve iyi çalışmalar.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...