Tuesday, December 27, 2011

Bordo Boyunluk - DIY: Burgundy Snood

Yeni bir snood çalışmasıyla daha karşınızdayım ;) Bu sefer göstereceğimi örmek gerçekten çok basit sadece istediğimiz boyutta bir dikdörtgen parça örüyoruz. Biz ters örgüyle yaptık yani işte haroşa dediklerinden ;) Kendisi bu fena halde soğuk günlerde en sevdiğim kurtarıcım oldu, sıcacık tutuyor, yumuşacık sarıyor, bir de gayet şık duruyor daha ne isterim =)

Here is my new home-made snood ;) This one is very easy to knit, you need to knit just a rectagular piece having the dimensions as you wish =) This is such a life saver in these very cold days, it keeps me warm, it's soft and comfy, also it looks good =)


Bu da açık hali, gördüğünüz gibi dümdüz bir parça, çok kolay örmesi çok, bence örgüye başlamak için güzel bir sebep =)
This is the piece I knitted, as you see it's very easy to knit, I think it's a very good reason to start learning knitting ;)6 comments:

 1. Ah ipim olsa ormez miyim ben bunu! Sicacik sicacik kullan Irem'cim;)

  ReplyDelete
 2. yapımı çok kolay görünüyor güle güle kullan

  ReplyDelete
 3. ben de istiyorum ben de.. hala snood örme çalışmalarım devam ediyor ama sanırım seneye kullanacağım :) çok güzel olmuş,sıcacık tuttuğuna eminim :)

  sevgiler

  ReplyDelete
 4. Sevgi'cim bir yumak kalınca ip yetti walla öyle çok ip de gitmiyor her yönden çok avantajlı ;) sağol cnm =)

  ReplyDelete
 5. balböcükleri çok kolay gerçekten kalın şişlerle de örünce hemen bitiyor ;)

  ReplyDelete
 6. HobiCoffee aynen ben de durmadan devam ediyorum üretime, yeni modeller deniyorum öğrendikçe ama hemen de takıyorum beklemeye sabrım yok ki ;) eminim seninkiler de şahane olmuştur ;)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...